צור קשר

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי

 

למה לשלוח שטיח לניקוי במפעל ולא להזמין חברת ניקוי שטיחים הביתה?


ההבדל ברמת הניקיון היא עצומה, הציוד שאיתו מנקים שטיחים בבית הלקוח זה שואב אבק ומכונה שמקרצפת את השטיח מעל פני השטח, לא כל הליכלוך יוצא מהשטיח... במפעל לניקוי שטיחים השטיח ממש עובר תהליך שלם של כביסה, בשלב הראשון מבצעים שאיבה יסודית וניעור חול, לאחר מכן רוחצים את השטיח בתוך "בריכה מיוחדת" ובכמות מים וסבון מטורפת, בשלב האחרון השטיח נכנס למכונת סחיטה ושם רואים כמה לכלוך נשאר בשטיח שכיביכול אמור כבר להיות נקי, סחיטה במהירות מטורפות מוציאה מים בצבע חום ולפעמים אפילו שחור, כל הליכלוך יוצא מהשטיח.

 

אם בריאות ילדיכם חשובה לכם בטח תרצו לקרוא מס' עובדות חשובות בנוגע לניקוי שטיחי הבית ?

השטיח מהווה את הפילטר של החדר וכאשר הוא נסתם איכות האוויר בחדר יורדת, ילדים ותינוקות מאוד רגישים לאבק ובקטריות ויכולים לפתח אלרגיות שונות כגון אסטמה, רגישות יתר לאבק ושאר וירוסים שלא נדע...

סממנים:  קשיי נשימה, אדמומיות בעיניים וכאבי ראש.

שואבי אבק לסוגיהם מסוגלים לשאוב רק עד 20% מכמות הלכלוך המצטבר, שאר האבק והחול נדבקים אל השטיח וסותמים את חללי האוויר בין הסיבים, מאפירים את צבע השטיח והגרוע מכל הם הופכים לחלק אינטגראלי מהאוויר אותו אנו נושמים. טיפול ביתי אינו מספיק ולכן יש צורך לשלוח את השטיח לניקוי מקצועי במפעל לניקוי שטיחים.

 

מה עושים כאשר מכתימים את הריפוד או השטיח ?


כאשר נשפך אוכל או משקה (אפילו מים) על הריפוד יש מיד לספוג אותו באמצעות מטלית נקייה (מטלית שאין בתוכה חומרים מניקוי קודם של פריט אחר בבית), הטיפים חלים גם על ניקוי שטיחים.

אסור בשום פנים ואופן לשפשף את הכתם,ע"י שפשוף אנו מחדירים את הכתם עמוק לתוך הבד ומגדילים את אזור הכתם.

לאחר שהורדנו את הריכוזיות של החומר הנשפך (מטלית יבשה) יש לקחת מטלית לחה על מנת להוציא חומר עיקש.

במידה ונשאר סימן או חלקיק כתם יש להזמין ניקוי בהקדם האפשרי (להוצאה מלאה של הכתם) זאת על מנת שהכתם לא ייספג בתוך הבד ויהפוך להיות חלק מסיב הבד.

אין לנסות להוריד כתמים ע"י חומרים "מיוחדים" הנמכרים בסופר, ברגע שהכתם הופך להיות חלק מהסיב עצמו לא ניתן למשוך אותו החוצה.

הרבה לקוחות מספרים לנו כי אותו חומר ניקוי שרכשו במיטב כספם בסופר לא השפיע כלל על הכתמים,תשובתנו אליהם - השפיע ועוד איך: לכאורה מבחינה ויזואלית הכתם נשאר ואולי אף דהה קלות אך למעשה בשטח החומר שרכשו ביצע את הפעולה ההפוכה,במקום להוציא את הכתם מהבד (ריפוד או שטיח) החומר בעצם החדיר את הכתם לתוך הסיב עצמו ולאחר מכן מאוד קשה למשוך את אותו כתם החוצה ולפעמים כבר בלתי אפשרי.

במקרים אחדים לאחר שמוציאים את הכתם רואים כי טיפול מוקדם בכתם ביצע נזק בלתי הפיך : דהיית הצבע,הריפוד פגיע ורגיש מאוד לצואה של בעלי חיים,קיא,קפה,קולה ושאר חומרים בעלי חומציות גבוהה.במידה והנ"ל נשפך על הריפוד הוא פועל כמו חומצה (בדומה ללשלשת יונים על הרכב).

מסטיק אשר נדבק על הריפוד יוסר רק ע"י חומר מיוחד הנמצא ברשותנו,ניסיון שפשוף עם מברשות,סכין וכו' רק יהרסו את מרקם הבד ויפערו בו חור.

במידה וברשותכם בעל חיים בבית,דרשו מחברת הניקוי לבצע פעולות של חיטוי נגד ריחות,טיפול בקרדית האבק,עש ושאר מזיקים.

פניות אחרונות
רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין
ברשותי שני מעילי עור הפוך,חום ושחור שדורשים ניקוי,אנא חזרו אליי
שדרות
10/09/2021 00:28:09
רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין
רוצה להגיד תחונה על שירות בבקשה לחייג אלי
באר שבע והסביבה
29/06/2021 14:07:34
רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין
מחפש משחת נעליים וולי מספר 415 אם קיים אני אהיה מעוניין בכמה יחידות ומשלוח
באר שבע והסביבה
17/06/2021 22:12:54
רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין
מעניינת במשחת נעלים צבע לבן ומבריק
מושבים בדרום
03/05/2021 21:57:01
רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין
מחיר לכביסה וייבוש
באר שבע והסביבה
11/02/2021 12:01:23
רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין
מעיל צמר לניקוי יבש
באר שבע והסביבה
17/12/2020 20:50:20